Earn to Die hra

Toto je první série "Earn to Die" hry. Doleťte míle vzdálený vrtulník a zachraňte si kůži. Ale pozor, existuje mnoho zombie a překážek. Hra obsahuje různá vylepšení (lepší motor, kola, zbraně, atd.) a 3 různé vozy. Ovládání šipkami. Hodně štěstí!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Earn to Die hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Earn to Die 2012 par..

Earn to Die 2012 part 2 (Year 2014) hra

Earn to die 2012 part 2 (jinak také earn to die 2014) je tu opět z krvavou jízdou plnou nadupaných aut a zombie. tentokrát má..

Deadly Road Trip

Deadly Road Trip hra

Další zábavná silniční střílečka, hra připomíná earn to die. máte k dispozici různé dopravní prostředky. motorku, auto, autob..

Zombie Tank

Zombie Tank hra

Znáte hru earn to die. tato hra je její cover verzí. tentokrát s tankem. vlezte do svého obrněného tanku a vydejte se na dlou..

Kings Rush

Kings Rush hra

Království je v ohrožení. král má speciální bojový vůz, kterým porazí nepřátele. vystřel krále s jeho vozíkem. zlikviduj všec..

Mad Day

Mad Day hra

Akční hra s obrněným vozidlem. hra je ve stylu earn to die. musíte se dostat co nejdále a cestou musíte likvidovat všechny mi..

Back to Alien Party

Back to Alien Party hra

Víte, proč se lidé, kteří byli uneseni mimozemšťany nikdy na nic nevzpomenou? Možná je to kvůli mimozemské velkolepé párty. v..

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. v první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. teď jsme v 2 části! pojďme letět s drakem. po..

Try to Survive

Try to Survive hra

Zastavte invazi nepřátelských monster. mají pevnou základnu s dostatkem munice. ovládání pomocí myši a z, x, c. v slouží k př..

Escape to Hell

Escape to Hell hra

Vaše oslava narozenin je zkažená. nepřátelští démoni vám ji narušily. nezbývá nic jiného než pomsta. vydal jsi se do podzemí..

Army of Ages

Army of Ages hra

V této hře pokračujte a zničte nepřátelskou armádu s pomocí 50 různých jednotek a věží. pokud získáte dostatek zkušeností, mů..
Poslední hledané hry našimi uživateli