Earn to Die 2012 part 2 (Year 2014) hra

Earn to die 2012 part 2 (jinak také Earn to die 2014) je tu opět z krvavou jízdou plnou nadupaných aut a zombie. Tentokrát máte k dispozici hasičské auto, truck a tahač raketových systémů. Zničte všechny nepřátelské zombie a dojeďte na konec levelu. Nezapomeňte vaši káru zlepšovat po každé jízdě! Ovládání: šipky, x


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Earn to Die 2012 part 2 (Year 2014) hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Earn to Die

Earn to Die hra

Toto je první série "earn to die" hry. doleťte míle vzdálený vrtulník a zachraňte si kůži. ale pozor, existuje mnoho zombie a..

Deadly Road Trip

Deadly Road Trip hra

Další zábavná silniční střílečka, hra připomíná earn to die. máte k dispozici různé dopravní prostředky. motorku, auto, autob..

Zombie Tank

Zombie Tank hra

Znáte hru earn to die. tato hra je její cover verzí. tentokrát s tankem. vlezte do svého obrněného tanku a vydejte se na dlou..

Kings Rush

Kings Rush hra

Království je v ohrožení. král má speciální bojový vůz, kterým porazí nepřátele. vystřel krále s jeho vozíkem. zlikviduj všec..

Mad Day

Mad Day hra

Akční hra s obrněným vozidlem. hra je ve stylu earn to die. musíte se dostat co nejdále a cestou musíte likvidovat všechny mi..

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. v první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. teď jsme v 2 části! pojďme letět s drakem. po..

Crush the Castle 2 P..

Crush the Castle 2 Player Pack hra

V této části hry si můžete vychutnat zcela nová kola a větší množství velmi odlišných střeliv. nestyďte se zničit hrady ve vš..

Layer Maze 2

Layer Maze 2 hra

Druhá část velmi náročné "maze-game" je zde s několika patry a vylepšeními. pro přesun na nižší / vyšší podlaží, potřebujete ..

Drop Dead 2 Final

Drop Dead 2 Final hra

Rozřízni medvídka na kousky. bude to sloužit k velmi různorodým úrovním. k přechodu do další části hry, bude nutné získat vys..

Epic War 4

Epic War 4 hra

Čtvrtý díl série "epic war" obsahuje mnoho nových funkcí a 5 unikátních hrdinů, 12 kol, 20 různých jednotek a mnoho dalších p..
Poslední hledané hry našimi uživateli