Drawfender Level Pack hra

Nevinný muž je v ohrožení. Vaším úkolem je chránit ho před najatými vrahy. Vrazi se snaží zabít muže pomocí bazuky. Musíte ho ochránit pomocí kamenných bloků. Jejich tvar musíte nakreslit. Ovládání: myš


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Drawfender Level Pack hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Stealth Bound Level ..

Stealth Bound Level Pack hra

Další balík nových levelů vašeho oblíbeného vězně. zkuste použít svůj důvtip na útěk z těžce střeženého vězení. v cestě vám b..

BasketBalls Level Pa..

BasketBalls Level Pack hra

V této netradiční hře basketbalu zničíte soudce a trefíte míč do koše. bude na vás čekat 38 nových a úspěšných ran. bavte se!..

Brave Kings Level Pa..

Brave Kings Level Pack hra

Zahraj si další povedenou sérii nových úrovní hry "brave kings". cíl hry je stále stejný. s omezeným arzenálem zničte všechny..

Blosics 2 Level Pack

Blosics 2 Level Pack hra

Cíl této hry je stále stejný. s nejmenším počtem dělových koulí sestřelte zelené bloky. po dokončení všech úrovní si napište ..

Gibbets 2 Level Pack

Gibbets 2 Level Pack hra

Hrajte tuto novou úspěšnou hru. je čas k odstřelu kata. máte omezený počet šipek, tak je neztrácejte zbytečně. hodně štěstí!..

Ultimate Assassin 3:..

Ultimate Assassin 3: Level Pack hra

V roli zabijáka se zbavte zeleného mužíčka tiše a tak rychle, jak je možné, přičemž se vyhněte modrým strážím. přesuňte se ši..

Risen: Level Pack

Risen: Level Pack hra

Starověký egypt byl plný mystiky a záhad. dostal jsi roli syna egyptského boha re. jsi uvězněn v bludišti egyptských pyramid...

Circus Level Pack

Circus Level Pack hra

Hra circus je zpátky na games.fm s dalším dílem. nové levely s možností předvést unikátní kaskadérské kousky vás pobaví. musí..

Level Editor 2

Level Editor 2 hra

V této hře sbírejte co nejvíce zlatých mincí jak je možné a jděte bez ztráty na konec úrovně. ale herní kola nejsou stále dok..

Oh My Candy: Players..

Oh My Candy: Players Pack hra

Mlsný křeček má neustále hlad. ve hře je vždy několik sladkostí. vaším úkolem je křečka nakrmit. musíte chytit šedou kostičku..
Poslední hledané hry našimi uživateli