Dark Soul hra

Dark Soul je parádní střílečka z odpadního tunelu v podzemí, kde proti tobě běží hladové obr krysy, které je třeba postřílet dřív než se ti zakousnou do krku a sežerou zaživa. Střílíš myší nebo jedničkou. Příjemnou zábavu!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Dark Soul hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Rogue Soul

Rogue Soul hra

Jako pouliční zloděj, dělejte to nejlepší. skočte a zabijte všechny vojáky a budete nejobávanější padouch v okolí. hodně štěs..

Immortal Souls Dark ..

Immortal Souls Dark Crusade hra

Jako hrdina "john turner" bojujte proti bandě pekelných tvorů. tato hra obsahuje prvky akce a puzzle rpg hry. sbírejte zlaté ..

Liquid Measure 2 Dar..

Liquid Measure 2 Dark Fluid hra

Ve druhé části této úspěšné puzzle hře budete vyplňovat všechny prázdné kontejnery a nesmíte ztratit kapku vody. Řádky jsou r..

Rogue Soul 2

Rogue Soul 2 hra

Zahraj si tuhle skvělou skákačku. v roli zlotřilého lumpa musíš likvidovat všechny protivníky. na tvojí dlouhé cestě v desítc..

Legend of the Void 2

Legend of the Void 2 hra

Pohyb v temných koutech calderia a používání zbraní, kouzel a bojovníci musí být připraveni na invazi démonů. používejte různ..

Verge

Verge hra

"verge" je unikátní retro plošina, ve které můžete zemřít a dosáhnout tmavého podsvětí. ovládání šipkami.

Necronator 2

Necronator 2 hra

Necronator a jeho temná armáda je zpět. připravte svou armádu na velkolepou bitvu, válka je znovu tady. objevte novou jednotk..

Layer Maze 2

Layer Maze 2 hra

Druhá část velmi náročné "maze-game" je zde s několika patry a vylepšeními. pro přesun na nižší / vyšší podlaží, potřebujete ..

Doodle Devil

Doodle Devil hra

Změňte teď svou práci! v rukou ďábla kombinujte prvky k transformaci temnoty a krutého světa. objevte všech 100 prvků (např. ..
Poslední hledané hry našimi uživateli