City Siege 4 alien siege hra

Vynikající střílečka City Siege 4 je dalším pokračováním úspěšné herní série,kde se přeneste se na neznámou planetu kdesi v hlubinách temného vesmíru a v souboji na život a na smrt se utkejte s partou zlolajných mimozemšťanů, usilujících o podrobení lidstva. Procházejte nepřátelským územím a jakmile uvidíte nějakého protivníka, nemilosrdně na něj začtěte pálit z vaší zbraně, osvobodit zajaté civilisty a dávejte pozor na kulky,sbírejte drahokamy,


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako City Siege 4 alien siege hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

City Siege 3: Jungle..

City Siege 3: Jungle Siege hra

V této hře osvoboďte rukojmí, a s 15 různými jednotkami zabijte teroristy(špión, sniper, atd.). taktiky, které vyberete, jsou..

City Siege

City Siege hra

Město je v rukou nepřátelské armády. budete potřebovat osvobodit všechny rukojmí a zabít zbývající padouchy. nepřátele na vás..

City Siege Sniper

City Siege Sniper hra

Jako osamělý odstřelovač, zachraň ostrov před teroristy. Čím více rukojmích zachráníte, tím lépe. spousta zajímavých zbraní a..

City Siege 2

City Siege 2 hra

Zahrajte si strategickou střílečku, ve které budete muset osvobodit rukojmí a zničit protivníky. nepřátelé na vás budou stříl..

Ninja Mafia Siege 3

Ninja Mafia Siege 3 hra

Ve hře ninja mafia siege 3, jak už název napovídá, budete bojovat proti bandě mafiánů z celého japonska. Čeká na vás několik ..

Siege Hero - Viking ..

Siege Hero - Viking Vengeance hra

Pokuste se najít slabá místa stojících konstrukcí, zničte zlé vikingy a zachraňte bezbranné vesničany. vaše zbraň bude mít om..

Avalon Siege

Avalon Siege hra

Tato hra vás zavede do dávných dob, kdy nejmodernější zbraně byly dělové koule. vaším úkolem je vyplenit všechna království a..

Shore Siege 2

Shore Siege 2 hra

Braňte svou pevnost a chraňte cennou kořist. postavte obranné věže, vylepšujte zbraně vašich pirátů, stavějte nové ropné vrty..

The Last Stand - Uni..

The Last Stand - Union City hra

V této akční zombie střílečce přežijte, střílejte a prozkoumejte union city. pokud budete hrát "survivor mode", budete muset ..

Alien Attack Team 2

Alien Attack Team 2 hra

Mimozemští vetřelci obsadili naši planetu. chtějí zabít všechny lidské tvory. ty a tvůj tým jste jediná záchrana pro lidstvo...
Poslední hledané hry našimi uživateli