City Siege 2 hra

Zahrajte si strategickou střílečku, ve které budete muset osvobodit rukojmí a zničit protivníky. Nepřátelé na vás budou střílet od okamžiku, kdy vstoupíte do jejich zorného pole. Sbírejte hvězdy pro vylepšení jednotek. Hodně štěstí!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako City Siege 2 hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

City Siege

City Siege hra

Město je v rukou nepřátelské armády. budete potřebovat osvobodit všechny rukojmí a zabít zbývající padouchy. nepřátele na vás..

City Siege Sniper

City Siege Sniper hra

Jako osamělý odstřelovač, zachraň ostrov před teroristy. Čím více rukojmích zachráníte, tím lépe. spousta zajímavých zbraní a..

City Siege 3: Jungle..

City Siege 3: Jungle Siege hra

V této hře osvoboďte rukojmí, a s 15 různými jednotkami zabijte teroristy(špión, sniper, atd.). taktiky, které vyberete, jsou..

Shore Siege 2

Shore Siege 2 hra

Braňte svou pevnost a chraňte cennou kořist. postavte obranné věže, vylepšujte zbraně vašich pirátů, stavějte nové ropné vrty..

Sift Heads Assault 2

Sift Heads Assault 2 hra

V pokračování hry sift heads assault 2 budete bojovat proti novým a lepším soupeřům. ovládání: přesun - arrow, mezerník - akc..

Warlords 2: Rise of ..

Warlords 2: Rise of Demons hra

Zahrajte si fantasy strategii a dobij všechny země v benerilu. hra obsahuje 54 různých jednotek, speciální útoky a kola. možn..

Skywire 2

Skywire 2 hra

Projeďte se svou kabinou záludnou lanovou dráhu a dopravte cestující bezpečně do cíle. hru můžete hrát ve dvou na jednom pc. ..

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. v první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. teď jsme v 2 části! pojďme letět s drakem. po..

Decision 2

Decision 2 hra

Dostaňte zamořené město pod kontrolu a očistěte ho od všech zombie. objevte nové díly, kupte lepší zbraně a udržte naživu své..

Home Sheep Home 2

Home Sheep Home 2 hra

V této hře budete ovládat tři ovečky, které vypadají jako shawn. ovce musí perfektně společně fungovat, jinak nebudete moct p..
Poslední hledané hry našimi uživateli