Catch the Crowns hra

V zemi Zamlatka se stala loupež. Byly ukradeny královy koruny. Proto byl vyslán udatný rytíř Rob, aby koruny dostal zpět. Znič zradivší rytíře pomocí kamenů, klád, a jiných předmětů, stejně jako použitím kouzelných raket, s kterým lze prostřelit i zeď. Pamatuj však, že máš omezený počet munice, tak ji používej s rozumem!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Catch the Crowns hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Catch the Candy Hall..

Catch the Candy Halloween hra

Chytlavá odychovka catch the candy halloween vás možná dostane na více, jak jednu hru díky svému jednoduchému a vtipnému konc..

Catch the Candy Xmas

Catch the Candy Xmas hra

Použijte speciální lano k tomu, abyste se dostali na oblíbené červené a bílé lízátko. lano má omezenou délku a je možné ho př..

Catch the Candy Mech

Catch the Candy Mech hra

Vyřešte všechna kola a dosáhněte minimálním počtem kliknutí na sladký sen. k dispozici je speciální lano, které musí být sprá..

Catch the Candy

Catch the Candy hra

V této hře malý hrnek pomůže v jeho pátrání po červených a bílých dobrotách. pohyb s lanem. střílejte levým tlačítkem myši. h..

Goal Keeper Premier

Goal Keeper Premier hra

Tohle je pěkný fotbal. vyberte si třídu šampionátu, svůj tým a chyťte devět kopů. odražením míče dostanete 1 bod. chycením mí..

Bela Kovacs

Bela Kovacs hra

V této hře jste tajemný detektiv. vyšetřete brutální vraždu a snažte se chytit děsivého vraha, který je na útěku. shromažďujt..

Oh My Candy: Players..

Oh My Candy: Players Pack hra

Mlsný křeček má neustále hlad. ve hře je vždy několik sladkostí. vaším úkolem je křečka nakrmit. musíte chytit šedou kostičku..

Mobster Roadster

Mobster Roadster hra

Mafie je v americe 30.let dominantní síla. jako člen mafiánského klanu musíte plnit náročné úkoly. vaším úkolem je likvidace ..

Penalty Fever 3D: Wo..

Penalty Fever 3D: World Cup hra

Penalty fever 3d: world cup je tu nejen pro všechny milovníky fotbalu. tvým úkolem je nastřílet nebo naopak pochytat penalty ..

Driving Force 2

Driving Force 2 hra

Bojuj se zločinem, řídící policejní auto nabušený nitrem a vybavené kulometem. dokonči své mise (trénink, rychlost, pronásled..
Poslední hledané hry našimi uživateli