Cat Shmat hra

V této hře je třeba umisťovat předměty tak, aby se kolečko sušenky dostalo k hladovějícímu koťátku. Když se tak nepovede, tak sušenku ukořistí čekající myška. Podaří se vám to a dostanete se do dalšího kola?


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Cat Shmat hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Sushi Cat 2: The Gre..

Sushi Cat 2: The Great Purrade hra

Sushi cat 2: the great purrade je vtipná odpočinková online hra, kde krmíte kočičku tím způsobem, že ji nasměrujete pád skrz ..

Cat 4: Around Africa

Cat 4: Around Africa hra

Krmení hladové kočky. za úkol máte na své cestě po africe vykrmit kočičku. vybranné dobroty jí musíte naservírovat přímo pod ..

Cat Box Bowling

Cat Box Bowling hra

Hra s roztomilou kočičkou. použijte kočičku jako bowlingovou kouli. musíte dobře mířit a pokud možno trefit krabici s velkým ..

Scrappy Cat

Scrappy Cat hra

V této hře navádíte kocoura epickým dobrodružstvím. skáčete, lezete a běháte přes všechny ty překážky pouhým kliknutím myši...

Sushi Cat 2

Sushi Cat 2 hra

Jednoho dne někdo unesl vaší ženu. pronásledujte únosce, sněste všechno sushi, které najdete na vaší cestě. hra se ovládá myš..

The Last Dinosaurs

The Last Dinosaurs hra

Svět se během milionů let změnil na zemi vládnou ďábelské kočky. další přeživší jsou dinosauři. dinosauři jsou ukryti v podze..

Da Best Gaem

Da Best Gaem hra

Vtipná hra plná postaviček z oblíbených her. vezměte kočku nyan a vydejte se na cestu. musíte doleťet co nejdál. v cestě vám ..
Poslední hledané hry našimi uživateli