Boxhead The Nightmare hra

V této "Boxhead" zombie akční střílečce budete muset bránit svůj život. Čím déle vydržíte, tím budou nepřátelé silnější. Ovládání: Pohyb - WASD, přepínání zbraní - čísla 1-5, střílejte s myší. Hodně štěstí!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Boxhead The Nightmare hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Boxhead The Christma..

Boxhead The Christmas Nightmare hra

V této vánoční hře "boxhead", zabijte všechny krvelačné zombie pomocí různých zbraní. zlepšete svou postavu a mnohem více. ov..

Legend of the Void 2

Legend of the Void 2 hra

Pohyb v temných koutech calderia a používání zbraní, kouzel a bojovníci musí být připraveni na invazi démonů. používejte různ..

Submachine 8: the Pl..

Submachine 8: the Plan hra

Ponořte se do tajemného světa "submachine" hry. klikejte na objekty, sbírejte předměty a vyřešte všechny hádanky. hodně štěst..

The Ice Temple

The Ice Temple hra

Využijte rozdílných schopností vodních víl a ohnivého mužíka, posbírejte všechny drahokamy a dostaňte se tak do dalších kol. ..

Match Day of the Dead

Match Day of the Dead hra

V této hře střílejte na své nepřátele se zadaným počtem balónků. vyberte si ten správný směr a správný vpád. dejte si pozor n..

Chuck the Sheep

Chuck the Sheep hra

V této hře nechcete přijít o svou důstojnost a chcete se pokusit utéct z farmy, než ztratíte vlasy. na začátku každého dne, b..

The Last Shelter

The Last Shelter hra

Vhodně rozmístěte obranné věže a braňte svou základnu před útoky mimozemských brouků. jsou tu věže lehkého a těžkého kalibru,..

Saving the Company

Saving the Company hra

Víte, jak zachránit umírající podnikání? Co třeba skákání přes labyrint plný nástrah, zničení bosse a vzít si truhlu s penězi..

Diesel Valkyrie vs T..

Diesel Valkyrie vs The Undead hra

Zastavte nepřátelskou armádu dříve, než bude příliš pozdě. můžete hrát jako smrtící střelec, který neukládá kulky. hra se ode..

The Visitor Returns

The Visitor Returns hra

Návštěvník z vesmíru je zpět. zničte všechno, co potkáte na cestě. pokud někoho zabijete, získáte jeho schopnosti. ovládání p..
Poslední hledané hry našimi uživateli