Back to Santaland: Snow in Paradise hra

Back to Santaland: Snow in Paradise je zábavná sezóní hra, kde je tvým úkolem vyklikat vánoční ozdoby stejného druhu, které stojí v řadě nebo jsou jinak pospolu uspořádány. V případě, že se ti podaří jich odstranit více najednou, dostaneš bonusový, který lze později využít. Příjemnou zábavu!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Back to Santaland: Snow in Paradise hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Back to Santaland: M..

Back to Santaland: Merry Christmas hra

Back to santaland: merry christmas je zábavná online hra do mobilu, kde je tvým úkolem odstranit ozdoby stejného druhu, které..

Back to Santaland: W..

Back to Santaland: Winter Holidays hra

Zábavná online hra do mobilu s názvem back to santaland: winter holidays bude tvým úkolem klikat na stejné ozdoby, které jsou..

Back to Santaland: C..

Back to Santaland: Christmas is Coming hra

Zábavná online hra do mobilu s názvem back to santaland: christmas is coming ti dá za úkol sbírat stejné hračky, při čemž můž..

Back to Alien Party

Back to Alien Party hra

Víte, proč se lidé, kteří byli uneseni mimozemšťany nikdy na nic nevzpomenou? Možná je to kvůli mimozemské velkolepé párty. v..

Back to Candyland 5:..

Back to Candyland 5: Choco Mountain hra

Zábavná oddechová online hra do mobilu s názvem back to candyland 5 choco mountain je velice pestrobarevná. tvým úkolem je kl..

Relic of War

Relic of War hra

Vyberte si svou armádu, jděte nazpět do druhé světové války v evropě a dominujte všem zemím. prozkoumejte celou řadu strategi..

Miragine War!

Miragine War! hra

Tato hra vás vezme zpět do starých časů. můžete bojovat proti velké armádě. každých 30 sekund, začíná nové kolo, a v každém k..

Adam a Eva

Adam a Eva hra

"adam a eva" je relaxační hra. vaším úkolem bude pomoci adamovi v hledání ráje pro jeho milovanou evu. bavte se!

The Illusionists Dre..

The Illusionists Dream hra

V roli kouzelníka najděte klíč, který odemyká dveře do další úrovně. ovládání pomocí kláves se šipkami, "a" slouží k transfor..

Max Connect 2

Max Connect 2 hra

V této hře projděte všechny kameny a poté se vraťte do žlutého kamene. každý kámen má jiné vlastnosti. hra také obsahuje dalš..
Poslední hledané hry našimi uživateli