Animals Home Free hra

Zvířátka jsou v ohrožení. Jste jejich jedinná šance na záchranu. Uvězněná zvířata v truhlách osvobodíte pomocí klíčů. Stříbrný klíč dostanete za čtyři spojené barvy. Zlatý klíč za pět spojených kostek stejné barvy. Ovládání : myš


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Animals Home Free hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Shape Fold Animals

Shape Fold Animals hra

Mechanické puzzle s obrázci zvířat. poskládejte vyznačené obrazce zvířat. na hrací ploše je několik pospojovaných dřevěných b..

Home Sheep Home 2

Home Sheep Home 2 hra

V této hře budete ovládat tři ovečky, které vypadají jako shawn. ovce musí perfektně společně fungovat, jinak nebudete moct p..

Home Sheep Home 2: L..

Home Sheep Home 2: Lost in Space hra

Nezbedné ovce jsou zpátky v druhém díle. ovce se vydali na procházku. bohužel je zajali mimozemšťané. vaším úkolem je ovce z..

Ninja Dogs

Ninja Dogs hra

Váš učitel bojových umění byl unesen a vaším úkolem bude ho zachránit a přivést zpátky domů. k dispozici je celá řada zvířat ..

Gun Mayhem 2 More Ma..

Gun Mayhem 2 More Mayhem hra

Zahrajte si vylepšené mapy a vyzkoušejte nové zbraně v pokračování hry "gun mayhem"! k dispozici je také dobře udělaná kampaň..

Mr. Bree

Mr. Bree hra

"pan bree" ztratil svou paměť. pomozte mu naučit se znovu zapomenutých schopností (skok, přikrčení, atd.), na cestě domů přes..

Last Mars Tower

Last Mars Tower hra

V této hře pomozte marťanům obránit jejich domovskou planetu. můžete začít s jednou obrannou věží a robotem. oboje můžete pos..

Mushroom Madness 3

Mushroom Madness 3 hra

V této hře braňte houby od hladových zvířat s mnoha více zbraněmi, nepřátel, výbuchy a zábavy. užijte si 9 funkcí a 15 různýc..

Dungeon King

Dungeon King hra

Zahrajte si povedenou rpg demo hru a ubraňte svůj domov před zlými tvory. jsou tam také zlepšující vlastnosti, kupujte zbraně..

Hobo 5 Space Brawls

Hobo 5 Space Brawls hra

Po únosu mimozemšťany se náš slavný hobo nemůže osvobodit. byl jste zbaven všech shromážděných schopností, takže budete muset..
Poslední hledané hry našimi uživateli